logo cevia
 
základní informace | servis | výroba | kontakty
 


Pro všechny, kteří dávají přednost individualitě před masovostí, kterým záleží na tom, jak jejich kolo nejen jezdí, ale také vypadá, a kteří berou kolo jako výraz své osobnosti, vyrábím jízdní kola na zakázku. Originál každým coulem!

STAVBA KOLA NA RÁMU VYBRANÉ ZNAČKY
Na základě značkového rámu, který si přinesete nebo který si vyberete od některého z dodavatelů, vám podle vašich přání a v souladu s vašimi požadavky, stylem jízdy a tělesnými proporcemi sestavím ideální kolo.

STAVBA MĚSTSKÉHO KOLA NA STARŠÍM RÁMU
Zhmotním vaše představy o kole jako pohodlném dopravním prostředku a zároveň doplňku vašeho image. Na starším rámu vám za lidovou cenu postavím nového miláčka s jedinečným designem, na němž budete moci brázdit ulice vašeho města.

Ukázka realizace:

foto simplicity point

foto simplicity

STAVBA KOLA NA EXKLUZIVNÍM RÁMU BICYCLUS
Pokud toužíte mít skutečný originál, který vás odliší od davu a s nímž se nebudete muset vyrazit na vyjížďku se strachem, kolik stejných kol zase potkáte, je tu pro vás naše vlastní značka BICYCLUS. Je lhostejno, zda budete chtít kolo městské, krosové, silniční, horské či cyklokrosové, jsem připraven vyjít vstříc jakýmkoli vašim požadavkům. Váš BICYCLUS bude unikátní nejen komponentovým vybavením, ale také designem, a bude stvořen v souladu s vaším stylem jízdy a s vašimi tělesnými proporcemi.
Výsledné ceny všech kol jsou vždy odvozeny od vašich přání, ceny vybavení či dalších doplňkových služeb, proto není možné zveřejnit ceník. Na základě vašeho konkrétního osobního či mailového dotazu vám ale můžeme vypracovat rámcovou cenovou nabídku.

Ukázka realizace:

foto bicyclus zero

foto bicyclus unique

foto bicyclus altre

foto bicyclus fyre


zdeněk toušek  |  info@cevia.cz  |  www.cevia.cz